Zdalne zawieranie polis ubezpieczeniowych

Zdalne zawieranie polisy ubezpieczeniowej

Drodzy Klienci, w czasie trwania epidemii staramy się, aby nasza praca była jak najmniej kontaktowa z innymi osobami. Pomimo funkcjonowania naszych biur w normalnych godzinach zalecamy zdalny kontakt w celu wykupienia lub przedłużenia polis ubezpieczeniowych.

Aby kontakt z Państwem przebiegał sprawniej uruchomiliśmy dodatkowy numer telefonu stacjonarnego, pod którym można dokonać wszelkich formalności: 15 642 22 24 

W dobie cyfryzacji staramy się korzystać ze wszelkich środków, które zapewnią zarówno naszym pracownikom, jak i Państwu całkowite bezpieczeństwo. Obecnie prawie każda polisa nie wymaga własnoręcznego podpisu, wystarczy e-mail lub potwierdzenie telefoniczne/sms. Udogodnieniem jest to, iż nie muszą Państwo nawet wychodzić z domu, aby wszelkie formalności były dopełnione.

Wykupując nowe polisy, firmy ubezpieczeniowe zabezpieczają się terminem wpłaty składki, który decyduje o potwierdzeniu wykupienia danej polisy. Ponadto nowoczesne systemy informatyczne sprawiają iż polisa automatycznie trafia do Państwa lub na skrzynkę poczty elektronicznej.

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest dostępne pod numerami:

785 017 200
513 060 782
biuro@swubezpieczenia

#zostańwdomu

Zdalna polisa ubezpieczeniowa