Grupowe Ubezpieczenie na Życie w ERGO Hestii

Jak działa Grupowe Ubezpieczenie na Życie w ERGO Hestii w sytuacji związanej z poważną chorobą?

Ubezpieczenie w Grupie Otwartej dla klientów indywidualnych w sytuacji poważnego zachorowania, w przypadku którego konieczne może być leczenie szpitalne, lub którego wynikiem może być całkowita niezdolność do pracy, zapewnia odpowiednie wsparcie finansowe.

W sytuacji nieszczęśliwego wypadku Grupa Otwarta dla klientów indywidualnych gwarantuje świadczenia m.in. za trwały uszczerbek na zdrowiu ubezpieczonego, całkowitą niezdolność do pracy.

Grupa Zamknięta dla klientów biznesowych to ponad 50 dostępnych świadczeń dla Ubezpieczonych, pomoc w sytuacji poważnego zachorowania, pomoc medyczna w ramach ubezpieczeń dodatkowych Medical Assistance i Medi Plan.

Ubezpieczenie w Grupie Zamkniętej dla klientów biznesowych gwarantuje ponad 50 dostępnych świadczeń, pomoc w przypadku poważnego zachorowania, również w najlepszych zagranicznych klinikach w ramach ubezpieczenia dodatkowego Global Doctors, a także świadczenia rehabilitacyjne w sytuacji nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania w ramach ubezpieczeń dodatkowych MediPlan i Medical Assistance.

Zobacz szczegóły oferty

Szczegóły oferty znajdziesz tutaj:
https://www.ergohestia.pl/znajdz-ubezpieczenie/ubezpieczenie-grupowe-czy-indywidualne/ubezpieczenia-grupowe/

lub skontaktuj się z naszym agentem:
tel. 15 842 22 10
kom. 785 017 200
biuro@swubezpieczenia.pl