Dokumenty do pobrania

Interaktywne dokumenty przydatne w wielu sytuacjach
z możliwością wypełnienia online.

Przydatne pliki do pobrania

Specjalnie dla Państwa potrzeb agencja ubezpieczeniowa SWubezpieczenia.pl opracowała dedykowane dokumenty przydatne w wielu okolicznościach, które są dostępne do pobrania w tabeli poniżej. Każdy dokument zawiera odpowiednie pola oraz informacje, które są potrzebne, aby dany dokument był kompletny. Pliki zostały skonstruowane w zgodny z prawem i ustawą sposób. Ponadto każdy z nich jest przejrzysty i czytelny, tak aby użytkownik mógł sprawnie sobie z nim poradzić.

Dokumenty do pobrania

Należy pamiętać, iż dokumenty jakie udostępniliśmy dla Państwa są uniwersalne, dlatego zawsze w razie potrzeby można do nich sporządzić osobne załączniki lub niezbędną dokumentację fotograficzną. Dodatkowo udokumentowane dowody zdarzenia zostaną uwzględnione przez agenta towarzystwa ubezpieczeń.

Dokumenty interaktywne PDF

Nasz serwis zawiera dokumenty do pobrania przydatne w wielu sytuacjach z możliwością wypełnienia ich online.

Do uzupełnienia dokumentów wymagane jest posiadanie programu Adobe Acrobat Reader, który można pobrać TUTAJ.

LP. NAZWA DOKUMENTU AKCJA
1 Umowa kupna-sprzedaży samochodu Pobierz (PDF)
2 Umowa darowizny pojazdu Pobierz (PDF)
3 Oświadczenie sprawcy szkody (kolizji) Pobierz (PDF)
4 Oświadczenie komunikacyjne Pobierz (PDF)
5 Wypowiedzenie/zmiana umowy ubezpieczenia Pobierz (PDF)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do naszych placówek w Stalowej Woli lub do kontaktu telefonicznego z naszym Biurem Obsługi Klienta – tel. 15 842 22 10.
Możesz także zostawić nam wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.

Masz pytania? Zostaw nam wiadomość

    * - Pola obowiązkowe

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.