Dbamy o zaufanie naszych Klientów

Dbamy o zaufanie naszych Klientów

Dbamy o relacje z naszymi Klientami i bardzo zależy nam na Państwa opinii. Cały czas pracujemy na naszą markę oraz prosimy o wskazówki co możemy zrobić lepiej, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług.

Na rynku ubezpieczeń istniejemy już od ponad 15 lat lecz to relacje nawiązane z naszymi Klientami sprawiają, iż stajemy się coraz lepsi, a przede wszystkim słuchamy oczekiwań, które są nam stawiane. Dowodem i potwierdzeniem wysokiej jakości usług SWubezpieczenia.pl jest otrzymywany cyklicznie certyfikat „Znak Jakości” nadawany przez ERGO Hestia.

Zapraszamy Państwa do wyrażenia swojej opinii na temat zakupionej usługi oraz obsługi Klienta. Opinię mogą Państwo zostawić poprzez formularz kontaktowy, profil Google lub Facebook.

Swoją opinię dotyczącą obsługi mogą nam także Państwo przesłać korzystając z poniższego formularza.

Opinie naszych Klientów mogą także Państwo poznać TUTAJ.

Prześlij nam swoją opinię

    * - Pola obowiązkowe

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa opinii. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.