O NAS

Zajmujemy się ubezpieczeniami, doradzamy na każdym etapie obsługi ubezpieczeniowej, identyfikujemy ryzyka, dobieramy ubezpieczenia i prowadzimy serwis posprzedażowy, w tym wsparcie przy likwidacji szkód.

Ofertę dla każdego przygotowujemy indywidualnie, obiektywnie dobieramy oferty z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, bierzemy pod uwagę korzyść Klienta i budowanie długotrwałych relacji. Swoją pracą staramy się przełamywać stereotypy często przypisywane branży ubezpieczeniowej.

Nasi pracownicy są kompetentni, rzetelni, zawsze jak najlepiej wywiązują się ze swoich zadań. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Aktywnie podchodzimy do klienta i potrzeb, w ciągle zmieniającym się rynku ubezpieczeniowym.

Naszą firmę tworzy grupa osób z długoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach, likwidacji szkód, księgowości, obsłudze klientów indywidualnych oraz firm.

Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli, to dla nas ważne zobowiązanie. Wypełniamy je zgodnie z misją, która towarzyszy nas od początku działalności.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na kolejnych podstronach informacjami związanymi z oferowanymi przez nas ubezpieczeniami.

Przygotowaliśmy również praktyczne porady wskazujące, jak we właściwy sposób korzystać ze wszystkich możliwości, jakie dają ubezpieczenia.

Szkody - pomocna aplikacja

Nasza darmowa aplikacja, stworzona specjalnie na nieprzewidzianą okoliczność kolizji lub wypadku,
pomoże każdemu w dopełnieniu formalności związanych ze zdarzeniem drogowym.
Aplikacja dostępna jest do pobrania w serwisie Google Play.

Znajdź nas

Skontaktuj się

SWUBEZPIECZENIA.pl ul.Okulickiego 102
37-450 Stalowa Wola
Pn - Pt: 9.00 - 18.00
Sob: 9.00 - 13.00
+48 15 842 22 10 +48 785 017 200 biuro@swubezpieczenia.pl